Переключиться на мобильную версию

Під час пікету у Запоріжжі постраждали комуністка та міліціонер

У Запоріжжі під час пікету, організованого обкомом Компартії України проти візиту лідера ВО Свобода Олега Тягнибока, постраждала представниця комуністів та міліціонер.
Пікет має свої жертви
Пікет має свої жертви
nr2.ru
Близько 100 представників Компартії проводили пікетування будівлі Будинку друку у Запоріжжі, очікуючи початку прес-конференції Тягнибока.

Час від часу комуністи намагалися прорвати оточення із співробітників міліції та бійців Беркута. Правоохоронцям довелося докласти всіх зусиль, щоб стримати натиск.

В одному із заходів чергового опору постраждала одна із пікетувальниць. Ніхто із очевидців не зміг точно сказати, що ж стало причиною її нездужання - чи то жінку притисли, чи то випадково вдарили під час тисняви. Жінці стало погано, і їй потрібна медична допомога.

У ході акції постраждав також один із міліціонерів - у нього влучили сирим яйцем. Порушника громадського порядку, що метнув яйце, провели у міліцейську машину, але незабаром відпустили.

Прес-конференція Тягнибока відбулася, але в іншому приміщенні Будинку друку, до якого веде інший вхід. Комуністи прийшли туди вже під час прес-конференції. Однак бажаної зустрічі з лідером ВО Свобода у них так і не відбулося.

На прес-конференцію намагалися також потрапити депутати-комуністи міської та обласної рад, але не були допущені представниками націоналістів. У зв'язку із цим представники обкому КПУ заявили про свій намір звернутися у правоохоронні органи.

Як повідомлялося, комуністи тримають у руках гасла бандерівців - у Карпатські схрони, Фашист Тягнибок, геть із Запоріжжя! І скандують: фашизм не пройде.

Представники ВО Свобода у свою чергу скандують: Слава нації, смерть ворогам!, Комуняку на гіляку!.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь