Переключиться на мобильную версию

Тимошенко зізналася, що з Литвином їй працюється краще, ніж із Яценюком

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що рівень співпраці Кабінету міністрів і парламенту суттєво зріс після зміни голови Верховної Ради.

"Останні 2 місяці у нас суттєво покращилася співпраця уряду і парламенту", - сказала Тимошенко на засіданні Кабінету міністрів.

За її словами, за ці 2 місяці вже прийнято 88 законів.

"Динаміка у 7 разів ефективніша, ніж до того, як головою (Верховної Ради) став Володимир Литвин", - сказала вона.

При цьому Тимошенко зазначила, що на розгляді парламенту знаходяться 237 урядових законопроектів, з яких 169 - антикризові.

Вона висловила надію, що Верховна Рада прийме ці законопроекти за сприяння нового спікера.

Нагадаємо, Володимира Литвина було обрано головою Верховної Ради 9 грудня 2008 року. Колишнього спікера Арсенія Яценюка було відправлено у відставку в листопаді, після того, як він подав заяву із проханням про відставку.

Як повідомлялося, 3 лютого, лідери парламентських фракцій і керівництво Верховної Ради за результатами консультацій прийняли рішення в четвер, 5 лютого, розглянути ситуацію в країні та дії органів влади із подолання економічної кризи. Мова йде про доповідь Кабміну і голосування щодо довіри уряду.

2 лютого спікер Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що виносити на розгляд ВР питання про недовіру Кабміну недоцільно, оскільки не існує нового формату коаліції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь