Переключиться на мобильную версию

Наливайченко запевнив, що Ющенко жодного разу не просив у СБУ телефонних зведень

Керівник Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що СБУ не прослуховує народних депутатів.
Керівник Служби безпеки України сказав, що Президент не просив у СБУ телефонних зведень
Керівник Служби безпеки України сказав, що Президент не просив у СБУ телефонних зведень
lenta.ru
Про це в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко заявив сьогодні, 4 лютого, після завершення розгляду його кандидатури на посаду голови відомства профільним комітетом ВР, відповідаючи на запитання журналістів.

"Я дотримуюся принципової позиції: усі "прослушки" зараз санкціонує суд. Жодних політичних замовлень немає. Це перевіряється. Президент Віктор Ющенко жодного разу у нас не запитував, чи є які-небудь телефонні зведення", - сказав Наливайченко.

Разом із тим він нагадав, що при попередньому голові Верховної Ради СБУ вже була звинуваченою у здійсненні нібито несанкціонованого прослуховування представників різних політичних сил.

"Генеральна прокуратура, порушила кримінальну справу, кожного нашого співробітника допитала, провели обшуки у будинках (СБУ пішла на безпрецедентні кроки) - нічого не підтвердилося. Чи хтось вибачився? Ні", - сказав Валентин Наливайченко.

Водночас, відповідаючи на запитання про створення Тимчасової слідчої комісії ВР із перевірки діяльності СБУ, він запевнив, що відомство "готове прийняти будь-яку комісію, будь-якого прокурора".

Як повідомлялося, 16 січня Президент Віктор Ющенко вніс до Верховної Ради подання про призначення Валентина Наливайченка головою Служби безпеки України.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь