Переключиться на мобильную версию

У Києві заблокували вулицю Грушевського (уточнено)

Сьогодні вранці, 5 лютого, у Києві учасники акції протесту проти збільшення транспортного збору та податків заблокували вулицю Грушевського.
Співробітники ДАІ намагаються забезпечити рух транспорту
Співробітники ДАІ намагаються забезпечити рух транспорту
dostali.kiev.ua

Акцію організовано Координаційною радою Автомобільних клубів України. Акція проводиться без участі будь-яких партій чи організацій, повідомили Корреспондент.net у Координаційній раді.

За останніми даними, рух транспорту в бік Європейської площі повністю заблоковано, рух у бік Арсенальної площі дуже ускладнено.

У даний час на вулиці Грушевського знаходиться дуже багато автомобілів із українськими прапорами, а також із плакатами Ні грабіжницькому транспортному збору!, Не вмієш керувати - геть від керма! та іншими.

Співробітники ДАІ намагаються забезпечити хоч якийсь рух однією із центральних вулиць столиці. Періодично протестанти гудуть навпроти будівлі Кабміну і Верховної Ради.

Сьогодні відбудеться Всеукраїнська акція протесту проти збільшення транспортного збору та податків у всіх великих містах. Її організатори обіцяють участь в акції представників понад 500 автомобільних клубів України.

Власники авто обурені планами у кілька разів підняти ставку податку із транспортних засобів і вимагають скасування поборів.

Як повідомлялося, вчора у Львові близько 200 вантажних і легкових автомобілів взяли участь в акції протесту автоперевізників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь