Переключиться на мобильную версию

Тимошенко повернулася у залу засідань Ради

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко знову зайняла своє місце в ложі уряду Верховної Ради. Фракція Партії регіонів заявляла, що заблокує роботу, якщо Тимошенко не повернеться до сесійної зали.
Юлія Тимошенко повернулася у залу засідань Ради
Юлія Тимошенко повернулася у залу засідань Ради
АР

Як уже повідомлялося, Тимошенко деякий час була відсутня у сесійній залі Ради, де заслуховується звіт Кабміну, оскільки проводила переговори з представниками Міжнародного валютного фонду.

Після того, як вона покинула залу для участі в переговорах, фракція Партії регіонів заявила, що заблокує роботу парламенту, якщо Тимошенко не повернеться.

Зокрема, про це заявила на засіданні народний депутат Інна Богословська. Регіоналка зазначила, що сьогодні можна було спостерігати "ігнорування парламенту як з боку Президента України, так і з боку прем'єр-міністра".

"Ми не можемо дозволити продовжувати будь-яке слухання цього питання в залі ВР у відсутність прем'єр-міністра і представників уряду", - сказала вона.

Партія регіонів, за словами Богословської зажадала "термінового забезпечення явки і представників уряду, і прем'єр-міністра в ложу".


"Якщо цього не буде, ми відмовляємося від продовження цієї процедури (розгляду питання про соціально-економічну ситуацію в Україні та дії органів влади з подолання кризи)", - сказала депутат до того, як Тимошенко повернулася у залу.

Богословська підкреслила, що сьогодні парламент почув "брехню і нахабство", а не звіт уряду.

У свою чергу народний депутат від фракції БЮТ Валерій Писаренко запропонував припинити обговорення і перейти до процедури голосування про відповідальність уряду.

"Ми знаємо, що ви можете сказати, тому давайте не втрачати час і перейдемо до процедури голосування", - зазначив бютівець, звертаючись до парламентської опозиції.

Крім того, заступник голови Ради Микола Томенко, спілкуючись з журналістами не виключив, що фракція ПР сьогодні ще раз може вдатися до блокування роботи.

За словами віце-спікера, регіонали не знають, як вийти із ситуації навколо розгляду питання про дії влади щодо подолання кризи.

"Блокування, яке відбулося, було не випадковим. Я думаю, що вони можуть ще раз вдатися до блокування, оскільки у них немає 226 голосів за відставку", - сказав Томенко.

При цьому він зазначив, що коаліція пішла на всі можливі компроміси з Партією регіонів щодо розгляду питання про ситуацію в Україні та дії влади щодо подолання кризи. "Це іспит на цивілізованість опозиції і в цілому парламенту", - сказав він.

Крім того, Томенко зазначив, що елементом нецивілізованості є дії опозиції, спрямовані на нагнітання ситуації та пов'язані з блокуванням руху в центрі міста кількома десятками автомобілів, яке влаштовано прихильниками опозиції.

"Можна було показати свій протестний рух цивілізовано і спокійно - провести мітинги під стінами Верховної Ради і не паралізувати автомобільний рух у Києві", - сказав віце-спікер.

Нагадаємо, сьогодні після виступу у ВР прем'єр-міністра депутати від ПР заблокували трибуну. Причиною блокування стало те, що депутати-регіонали не встигли записатися на питання до Тимошенко. Після того, як голова ВР поставив на голосування питання про перезапис на запитання і 362 депутати підтримали цю пропозицію, трибуну розблокували.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь