Переключиться на мобильную версию

У січні кількість самогубств перевищила бойові втрати армії США

Відповідно до даних Пентагону, за січень 2009 року 24 солдати армії США покінчили життя самогубством. Дана кількість є у шість разів більшою, ніж за перший місяць минулого року.
США уславилися великою кількістю самогубств
США уславилися великою кількістю самогубств
photoclub.com.ua
Сім випадків самогубств уже підтверджено, щодо тих, що залишилися, 17 випадків очікують на рішення. Вважають, що їх також визнають суїцидами, - повідомляє CNN.

Якщо підтвердиться, що у січні покінчили із собою 24 солдати, то кількість загиблих у результаті суїциду перевищить бойові втрати. Згідно із даними військового відомства, бойові втрати в Іраку та Афганістані за перший місяць 2009 року склали 16 осіб.

Військові експерти вважають, що причинами високого рівня самогубств також є перевантаження, як фізичні, так і моральні. Серед нових причин самогубств військових - близькість до зони конфліктів і безпосередня участь у бойових діях.

Такими чином, за статистикою, близько третини самовбивць воювали в Іраку та Афганістані. Як вважають фахівці, до суїциду часто підштовхує та обставина, що молоді люди в армії мають легкий доступ до зброї.

У зв'язку із ситуацією, що склалася представники армії заявили, що незабаром в усьому відомстві будуть проведені тренінги, які допоможуть вираховувати тих, хто схильний до самогубства.

Нагадаємо, наприкінці січня повідомлялося, що у 2008 році відбулося рекордне число суїцидів в армії США за всю історію ведення статистики із 1980 року. Зазначалося, що доведено і підтверджено 128 випадків самогубств.

Для порівняння - у 2007 році у збройних силах США зареєстровано 115 самогубств. У 2006 їх було 108. Сорок три відсотки солдатів, які вчинили суїцид, пішли на цей крок після повернення додому з Іраку та Афганістану.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь