Переключиться на мобильную версию

Патріарх Кирило має намір відвідати Калінінград, Петербург та Київ

Патріарх Московський та всія Русі Кирило здійснить найближчим часом первосвятительські візити в Калінінград, Санкт-Петербург та матір міст Руських - Київ.
Патріарх Кирило має намір відвідати Калінінград, Петербург та Київ
Патріарх Кирило має намір відвідати Калінінград, Петербург та Київ
rusk.ru

Про такі плани  предстоятеля РПЦ повідомив глава прес-служби Московської патріархії священик Володимир Вігілянський. За його словами, під час свого першого патріаршого візиту в Смоленськ Кирило заявив: "Найближчим часом я обов'язково відвідаю Калінінград. Це інша частина єпархії (Смоленської та Калінінградської), яка була мені довірена. Життя цієї єпархії я починав з нуля".

Стосовно  візиту в північну столицю Росії патріарх сказав: "Я завжди вважав своїм заступником Олександра Невського. І хотів би поклонитися його мощам".

Ціль же третьої поїздки - "мати міст Руських", - додав предстоятель Російської православної церкви. При цьому строки візитів поки не оголошувалися.   

У свою чергу, архієпископ Полтавський і Миргородський Пилип виступив з ініціативою запросити патріарха Кирила в Україну влітку цього року, коли будуть відзначати 300-ліття Полтавської битви. "Наша єпархія виступить із такою ініціативою. Зробити це може офіційно тільки митрополит Київський і всія Україна Володимир. Чи погодиться Кирило - невідомо. Зараз ми запрошуємо на ювілей інших керівників церкви вищого рівня. Роль священиків у ці дні - закликати до миру та любові між народами", - зазначив владика Пилип.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь