Переключиться на мобильную версию

Американська компанія 20 років експлуатувала розумово відсталих людей

Фірма в американському штаті Айова протягом 20 років тримала в старому будинку групу розумово відсталих людей, змушуючи їх працювати на м'ясній фабриці.
Наймолодшому з 21 мешканця будинку - 39 років, найстаршому - понад 70
Наймолодшому з 21 мешканця будинку - 39 років, найстаршому - понад 70
slavs.org.ua

Наймолодшому з 21 мешканця будинку - 39 років, найстаршому - понад 70. У будівлі було забито вікна і не було системи опалення. Протягом багатьох років вихідці з Техасу повинні були працювати там за мізерні гроші. При цьому фірма Henry's Turkey Service, яка розмістила їх у цьому житлі, за попередніми даними, розпоряджатися грошима розумово відсталих людей.

За інформацією сайту desmoinesregister.com, компанія орендувала будинок за 600 доларів на місяць, а із зарплати деяких мешканців вираховувала до 1000 доларів щомісячно в якості плати за житло, харчування і догляд. У результаті людям доводилося жити на70-80 доларів у місяць. За 20 років роботи одному з мешканців вдалося зібрати всього 80 доларів.

Влада штату дізналася про експлуатацію людей від невідомого, який передав інформацію в соціальну службу. До завершення слідства і рішення суду всіх постраждалих взяли під опіку та переселили в тимчасове житло.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь