Переключиться на мобильную версию

Спостерігачі ОБСЄ залишаться в Грузії до 30 червня

Постійна рада ОБСЄ вирішила продовжити до 30 червня 2009 року термін перебування в Грузії додаткової групи міжнародних військових спостерігачів у складі 20 осіб.
Дора Бакоянні вирішила залишити в Грузії 20 спостерігачів
Дора Бакоянні вирішила залишити в Грузії 20 спостерігачів
frazer.rice.edu

За словами голови організації Дори Бакоянні, таким чином ОБСЄ зможе продовжити свою діяльність в регіоні в інтересах усіх народів, які там проживають, і допоможе вирішенню актуальних гуманітарних проблем.

Рішення підтримали як представники Грузії, так і Росії. Однак, як зазначають офіційні представники ОБСЄ, продовження терміну перебування військових спостерігачів не означає продовження мандату місії цієї організації в Грузії. Його термін дії закінчився 31 грудня минулого року, і зараз місію переведено в режим технічного закриття.

Нагадаємо, у грудні рішення про подальшу роботу місії було заблоковано російською стороною. Москва вимагала, щоб мандат місії ОБСЄ в Грузії надалі не поширювався на Південну Осетію. Російська сторона наполягала на окремому мандаті для відділення у Цхінвалі, але ці вимоги відкинули в Тбілісі. У підсумку в ОБСЄ вирішили залишити 20 чоловік без зброї тільки на грузинській території.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь