Переключиться на мобильную версию

Російську школярку засудили за побиття молодшої дівчинки і розповсюдження відео

15-річну школярку зі Свердловської області РФ рішенням суду на півтора роки відправили у закритий виховний заклад за публічне побиття 11-річної учениці тієї самої школи.
У порушенні кримінальної справи за фактом побиття було відмовлено
У порушенні кримінальної справи за фактом побиття було відмовлено
rutube.ru

Як повідомляє сьогодні прокуратура Свердловської області, у вересні 2008 р. в місті Дегтярське в районі місцевого стадіону в присутності інших підлітків звинувачувана жорстоко побила 11-річну дівчинку.

"Процес побиття за її наполяганням був записаний на камеру стільникового телефону, і згодом відеозапис був поширений серед учнів школи, де навчалися юна злочинниця й її жертва", - йдеться в повідомленні відомства.

У порушенні кримінальної справи за фактом побиття було відмовлено, оскільки на момент злочину вона не досягла віку притягнення до кримінальної відповідальності.

"Тим не менш, співробітники комісії у справах неповнолітніх та міліції звернулися до суду з клопотанням про те, щоб помістити її у спеціальний навчально-виховний заклад закритого типу. Постановою Ревдинского міського суду правопорушниця була направлена до спецшколи на півтора роки", - повідомляє прокуратура.

Потім законні представники і адвокат 15-річної дівчини подали скаргу до Свердловського обласного суду з проханням скасувати цю постанову, мотивувавши тим, що дівчина змінила свою поведінку в кращу сторону.

Вона навряд чи зробила для себе належні висновки, тому що буквально за день до розгляду її справи Ревдинським міським судом вона знову побила ту саму дівчинку

"Прокуратура міста Ревди підготувала заперечення, в якому вказано, що перебування порушниці у звичайній школі є потенційно небезпечним для учнів і що вона навряд чи зробила для себе належні висновки, тому що буквально за день до розгляду її справи Ревдинським міським судом вона знову побила ту саму дівчинку", - зазначено в повідомленні.

Свердловський обласний суд залишив постанову Ревдинського міського суду без змін.

Нагадаємо, в жовтні минулого року в Новосибірську було порушено кримінальну справу проти двох 14-річних підлітків, які підпалили п'яного чоловіка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь