Переключиться на мобильную версию

Євросоюз продовжив мандати спецпредставникам у Грузії і Косово

Рада міністрів Євросоюзу продовжила мандати спеціальним представникам ЄС із врегулювання кризи в Грузії (грузино-південноосетинського конфлікту) французькому дипломату П'єру Морелю і його голландському колезі у Косові - Пітеру Фейту.
ЄС продовжив мандати Косово
ЄС продовжив мандати Косово
АР

Про це повідомив представник Ради ЄС.

За його словами, Морель виконуватиме обов'язки спецпредставника ЄС до 31 серпня 2009 року, а Фейт - до 28 лютого 2010 року.

Морелю також продовжено його паралельний мандат спецпредставника ЄС в Центральній Азії - до 28 лютого 2010 року.

Мореля було призначено спецпредставником ЄС із врегулювання кризи в Грузії у вересні 2008 року, а Фейт приступив до роботи в Косово в лютому минулого року.

Рада міністрів ЄС також продовжила до 28 лютого 2010 року мандат британського дипломата Пітера Семнебі як спецпредставника ЄС по Південному Кавказу, повідомив представник ЄС.

Як повідомлялося, 13 лютого, Рада безпеки ООН на своєму засіданні одноголосно продовжила мандат місії, яка веде спостереження в зоні грузино-абхазького конфлікту, на чотири місяці.

Раніше було ухвалено рішення щодо іншої групи спостерігачів - місії ОБСЄ, яка веде моніторинг в зоні грузино-осетинського конфлікту. Постійна рада ОБСЄ продовжила їх мандат на чотири місяці. Однак працюватимуть представники місії тільки на грузинській території, оскільки влада Південної Осетії не пустила їх на свою територію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь