Переключиться на мобильную версию

Спецслужби: Аль-Каїда готує терористів-ядерників у вузах Європи

Міжнародна терористична організація Аль-Каїда надсилає своїх людей в європейські вузи для підготовки терористів-ядерників.

Про це повідомив спецпредставник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері боротьби з тероризмом і транснаціональною оргзлочинністю Анатолій Сафонов.

"Аль-Каїда ... підбирає молодь і відправляє в провідні європейські університети на навчання за напрямом фізика, хімія, біологія. Низка європейських партнерів говорила нам, що зустрілася з конкретними фактами, коли побачила хвіст Аль-Каїди в певних університетах", - сказав Сафонов журналістам у вівторок, 17 лютого.

Крім того, він зазначив, що терористи з Аль-Каїда досі діють на території Північного Кавказу.

"Їх кількість вимірюється не сотнями, але вони присутні на Північному Кавказі, де зазнали серйозних втрат, але повністю їх не знищили", - сказав він.

За словами Сафонова, існують неурядові організації з інших країн, які активно підтримують терористів різноманітними способами - "фінансово, ідеологічно тощо".

Нагадаємо, раніше газета The Washington Times повідомляла, що в січні один з підрозділів Аль-Каїди був змушений згорнути свою базу на сході Алжиру через невдалий експеримент зі зброєю масового знищення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь