Переключиться на мобильную версию

Власник ісламського телевізійного каналу вбив власну дружину

Засновник і власник ісламського телеканалу в США Музамміл Хассан зізнався у вбивстві власної дружини, яка в січні подала документи на розлучення.
Власник ісламського телевізійного каналу вбив власну дружину
Власник ісламського телевізійного каналу вбив власну дружину
zman.com

За словами шефа поліції, Хассан добровільно з’явився у поліцейському відділку і зробив зізнання. Обезголовлене тіло його дружини Аасії Хассан було знайдено в приміщенні студії Bridges TV у передмісті міста Буффало. Від дружини у Музамміла залишилося двоє дітей у віці 4 і 6 років.

Відомо, що в січні цього року Аасія поскаржилася в поліцію на насильство з боку чоловіка і подала документи на розлучення.

При цьому вона разом з чоловіком брала участь у створенні Bridges TV – першого англомовного кабельного телеканалу для мусульман, що живуть у США. Метою проекту є подолання негативного ставлення до мусульман після терактів 11 вересня 2001 року.

За інформацією місцевої газети The Buffalo News, захисники прав жінок пов’язують вбивство Аасії Хассан з релігійною і культурною приналежністю її сім’ї.

Паппас зазначила, що акти домашнього насильства властиві усім культурам, але підкреслила, що жінкам-мусульманкам важче зробити ці акти надбанням громадськості.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь