Переключиться на мобильную версию

Американець, який впав п'яним на рейки метро, відсудив $ 2,3 млн

Мешканець Нью-Йорка Дастін Діббл, який в 2006 році впав п'яним на рейки метро і отримав тяжкі каліцтва, зміг відсудити у міста $ 2,3 млн.
Впав. Отямився. Покалічений.
Впав. Отямився. Покалічений.
venividi.ru

Як повідомляє AP, колегія присяжних погодилася з тим, що машиніст поїзда метро недостатньо швидко відреагував на людину, яка лежала на рейках. В результаті суд постановив виплатити Дібблу компенсацію в розмірі $ 2,3 млн. Адвокати компанії апеляцію поки не подавали. 

Інцидент в метро стався в квітні 2006 року. Дастін Діббл, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, впав на рейки на станції Юніон-сквер. Машиніст занадто пізно побачив чоловіка, який лежав на рейках, і не зміг зупинити потяг до зіткнення. В результаті інциденту Дібблу, якому на той момент було всього 25 років, відрізало частину ноги. 

Сторона захисту наполягла на тому, що відстані 55 метрів від початку платформи було цілком достатньо для того щоб здійснити повну зупинку поїзда. 

Сам же потерпілий заявив, що зовсім не пам'ятає події того дня. З його слів, він був настільки п'яний, що навіть приблизно не може відновити подробиці події.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь