Переключиться на мобильную версию

Таджикистан надав НАТО наземні комунікації для транзиту в Афганістан

Таджикистан надав НАТО можливість використовувати свої наземні комунікації для транзиту вантажів невійськового призначення в Афганістан.

"Таджикистан дозволив (НАТО) використовувати свої залізничні та автомобільні дороги для транзиту невійськових вантажів до Афганістану", - цитує агентство Reuters розповсюджене по таджицькому телебаченні заяву контр-адмірала ВМС США Марка Хернічека.

Нагадаємо, раніше про те, що Таджикистан погодився надати свій повітряний простір літакам НАТО для доставки невійськових вантажів до Афганістану, заявляв посол США в Таджикистані Траса Енн Джекобсон.

Раніше також повідомлялося, що Вашингтон веде переговори з Ташкентом про відкриття окремої залізничної гілки для постачання свого афганського контингенту.

Подібні кроки Вашингтон почав робити після того, як Киргизстан оголосив про закриття розташованої на його території американської авіабази Манас. Рішення Бішкека може створити складності для адміністрації нового американського президента Барака Обами, який має намір направити до Афганістану додатковий військовий контингент.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь