Переключиться на мобильную версию

Російська опозиція використовує майданівську символіку

Прихильники російського опозиційного руху Солідарність на вчорашній акції протесту в Москві тримали в руках помаранчеві прапори й символіку української Помаранчевої революції.
Під час мітингу активісти Росії молодої спробували влаштувати провокацію
Під час мітингу активісти Росії молодої спробували влаштувати провокацію
regnum.ru
Під час акції пролунав гімн руху Солідарність - пісня Віктора Цоя Перемен!

Нагадаємо, на вчорашньому мітингу, на якому зібралися від 300 до 500 осіб, прихильники Солідарності вимагали відставки уряду і проведення вільних виборів.

Учасники мітингу тримали прапори Солідарності, ОГФ, РНДС, Оборони, Зміни, московського відділення УПС та вільних радикалів, ТИГр. На мітингу виступили, зокрема, лідер Солідарності Гаррі Каспаров та голова Російського народно-демократичного союзу Михайло Касьянов.

Під час мітингу активісти Росії молодої спробували влаштувати провокацію, однак через кілька хвилин вони були затримані співробітниками міліції, відзначає Каспаров.Ru.

Сім активістів прокремлівського руху залізли на дах одного з будинків на бульварі Чистопрудному недалеко від місця проведення мітингу і спробували розгорнути банер "Досить розгойдувати човен".

Рух Солідарність було засновано 12 грудня минулого року. 6 лютого рух Солідарність представив власну антикризову програму. Перше, що, на думку руху, потрібно зробити, - це відправити у відставку уряд Росії на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Путіним.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь