Переключиться на мобильную версию

У Греції знайшли відповідальних за втечу з в'язниці

Міністр юстиції Греції звільнив трьох чиновників через повторну втечу найвідомішого в країні злочинця - Василіса Палеокостаса.
Злочинцям допомагали озоронці
Злочинцям допомагали озоронці
АР
За погану роботу поплатилися генеральний секретар міністерства, головний інспектор з в'язниць, а також директор в'язниці, з якої напередодні втекли за допомогою вертольота двоє ув'язнених.

Більш того, поліція заарештувала трьох охоронців, які працювали в цій в'язниці. А грецький прем'єр-міністр з нагоди втечі скликав термінову нараду, на якій висловив своє невдоволення втечею.

Нагадаємо, 22 лютого ув’язнені Василіс Палеокостас і Алкет Ріцай вдруге за три роки втекли з в'язниці в однаковий спосіб - на гелікоптері. За даними The Times, після того, як він опустився до землі, втікачі піднялися на борт мотузковими сходами. Охоронці відкрили вогонь, але не змогли затримати. На борту гелікоптера Палеокостасу і Ріцаю допомагала озброєна автоматом жінка.

Пізніше пілота і сам вертоліт вдалося знайти. Співучасник втечі розповів, що зловмисники змусили його допомагати погрожуючи автоматом і гранатою. За його словами, вони і раніше брали його транспортний засіб в оренду.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь