Переключиться на мобильную версию

У Греції відбудеться всезагальний страйк

У середу транспортне сполучення в Греції серйозно порушить всезагальний страйк. Як вже оголосили страйкові комітети: кілька годин афінський міжнародний аеропорт не буде приймати і відправляти рейси.
Аеропорт не буде приймати і відправляти рейси
Аеропорт не буде приймати і відправляти рейси
АР

Страйкуючі виступлять проти економічної політики уряду Греції. Протягом усього дня в країні не працюватимуть державні організації, підприємства та служби. Профспілки мають намір провести мітинг у центрі Афін.

Страйк грецьких авіадиспетчерів триватиме три години. За інформацією авіакомпанії Olympic Airlines, на період страйку о 10:00-13:00 за місцевим часом (10:00-13:00 за київським часом) скасовано 68 її рейсів та перенесено на інші терміни ще чотири.

Як стало відомо, минулого понеділка представники профспілок зустрілися з прем'єр-міністром країни Костасом Караманлісом, але порозуміння досягнуто не було. Уряд заявляє, що в умовах економічної кризи розширити соціальні асигнування не є можливим. Профспілки сподіваються, що за допомогою страйків вони все-таки зможуть змусити уряд піти на поступки.

Як повідомлялося, 27 січня в Греції на добу скасували всі внутрішні і закордонні рейси через страйк авіадиспетчерів. Загальний страйк грецьких авіадиспетчерів призвів до закриття повітряного простору країни на 24 години.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь