Переключиться на мобильную версию

Пентагон відправляє на боротьбу з піратами атомний авіаносець

Пентагон випускає проти сомалійських піратів атомний авіаносець: на борту 6 тисяч матросів, льотчиків і морських піхотинців.
Пентагон посилює загін своїх кораблів
Пентагон посилює загін своїх кораблів
chinascout.ru

Пентагон посилює загін своїх кораблів, які ведуть боротьбу з піратами біля африканського узбережжя, атомним авіаносцем Dwight D. Eisenhower.

Авіаносне угруповання під командуванням контр-адмірала Курта Тідда покинуло базу в Норфолку (штат Вірджинія) минулої суботи.

Патрулювати води біля Африканського Рогу, а також в Аденській і Оманській затоках Dwight D. Eisenhower буде п'ять місяців. За словами Тідда, підключення авіаносця до виконання завдання протидії сомалійським морським розбійникам продемонструє союзникам США, що американці готові "пліч-о-пліч" разом з ними протистояти загрозам "у найнебезпечніших частинах світу".

На борту авіаносця знаходяться близько 6 тисяч матросів, льотчиків і морських піхотинців, близько 90 літаків і вертольотів.

У даний час в боротьбі із сомалійськими піратами беруть участь понад 20 бойових кораблів різних країн, у тому числі Великобританії, Франції, Індії, Ірану, Канади, КНР, Росії.

У 2008 році, згідно із даними Міжнародного морського бюро, здобиччю морських розбійників із Сомалі стали 42 судна. У нинішньому році пірати захопили 4 судна.

Як повідомлялося, 21 січня міністерство оборони Іспанії направить до берегів Сомалі для боротьби з піратством два кораблі, на яких перебуватимуть понад 300 військових.

За даними іспанського міністра, зараз сомалійські пірати утримують 13 суден із 242 заручниками.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь