Переключиться на мобильную версию

У Бангладеш спалахнув бунт прикордонників: понад 20 людей загинуло

Під час бунту бангладешських прикордонників, що спалахнула в середу, 25 лютого, у столиці країни місті Дакка, загинуло, щонайменше, 20 осіб.
Армія Бангладешу штурмує захоплену прикордонниками штаб-квартиру
Армія Бангладешу штурмує захоплену прикордонниками штаб-квартиру
cdn.wn.com

Як передають місцеві телеканали, 300-400 рядових прикордонників з підрозділу Бангладешські стрілки захопили штаб-квартиру цього воєнізованого підрозділу в центрі Дакка, коли командування з'їхалося туди на конференцію, з вимогою підвищення зарплат.

Регулярні війська оточили захоплений бунтуючими прикордонниками комплекс будівель і намагаються взяти штурмом штаб-квартиру, де утримуються заручники. З деяких будівель на території штаб-квартири в небо піднімається дим, йде перестрілка, показує кадри місцеве ТБ.

За даними, які надходять, приймальні відділення місцевих лікарень переповнені пораненими мирними жителями, які потрапили під обстріл.

Конфлікт між пересічними прикордонниками та керівництвом служби назріває більше 20 років. У відповідності зі сформованою практикою, керівні посади в службі займали офіцери з бангладешської армії, які змінювалися раз на кілька років.

Водночас, ветерани служби, які не могли сподіватися на підвищення, задовольнялися скромною зарплатою. Особливе роздратування прикордонників викликав великий розрив між старшими офіцерами і молодшими чинами.

Нагадаємо, 17 грудня вступив у дію указ президента Бангладеш Яджуддіна Ахмеда про скасування режиму надзвичайного стану в країні, дія якого тривала майже два роки.

Безстроковий режим надзвичайного стану президент оголосив за підтримки військових 11 січня 2007 року напередодні парламентських виборів, які у низці районів країни супроводжувалися заворушеннями.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь