Переключиться на мобильную версию

Влада Пакистану попросила США довірити їй безпілотники

Влада Пакистану попросила США передати до її відання використання безпілотників. Про це повідомляє 25 лютого агентство Associated Press.
Влада Пакистану попросила США довірити їй безпілотники
Влада Пакистану попросила США довірити їй безпілотники
pics.vesti.ru

Голова МЗС Пакистану Шах Махмуд Куреши заявив, що пакистанська, а не американська влада має контролювати безпілотники, які завдають по території країни ракетні удари. Куреши підкреслив, що зараз жертвами ракет стають не тільки таліби, які переховуються в Пакистані, але й мирні жителі. Через це владі важко переконати пакистанців в необхідності боротьби з бойовиками. 

На думку Куреши, ситуація поліпшилася б, якщо б безпілотники були передані у відання пакистанської влади. Зі слів міністра, вони змогли б боротися з талібами більш акуратно, не зачіпаючи мирне населення. 

Білий дім прохання Пакистану поки не прокоментував. Однак Шах Махмуд Куреши вже висловив впевненість в тому, що адміністрація Барака Обами поставиться до ініціативи пакистанської влади з великим розумінням, ніж цього можна було б очікувати від адміністрації Джорджа Буша. 

Між тим, управління загального обліку при Конгресі США повідомляє, що 12 мільярдів доларів, направлених до Пакистану для боротьби з тероризмом, не принесли бажаних результатів.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь