Переключиться на мобильную версию

Кожин: Україна безпідставно претендує на власність СРСР за кордоном

Керівник справами президента РФ Володимир Кожин заявляє, що Україна безпідставно претендує на власність колишнього СРСР за кордоном.
У РФ вважають, що Україна не має права претендувати на власність СРСР за кордоном
У РФ вважають, що Україна не має права претендувати на власність СРСР за кордоном
fotoblogger.ru

Про це він сказав у прямому ефірі радіо Ехо Москви.

"Наша позиція була і залишається незмінною: Росія - правонаступник Радянського Союзу. Усі борги колишніх республік Росія взяла на себе, крім того уся закордонна власність відійшла до Російської Федерації. Усі з цим погодилися, крім однієї колишньої республіки, а тепер незалежної країни - України", - сказав Кожин.

За його словами, така позиція України є абсолютно деструктивною і завдає Росії прямих політичних та економічних збитків.

Кожин підкреслив, що у ряді країн через позиції України у РФ виникають проблеми із перереєстрацією власності колишнього СРСР.

"Стоїть будівля чи комплекс будівель і вони належать країні, якої немає, тобто Радянському Союзу", - сказав він додавши, що ця проблема є в Японії і у ряді європейських країн.

"Десь ми цю юридичну проблему закрили і повністю перереєстрували, завдяки позиції тієї чи іншої країни. Десь в силу коливань властей країни, це не вдається зробити - вони говорять домовитися з Україною", - зазначив Кожин.

За його словами, часто українські колеги "ведуть себе, м'яко кажучи, не дипломатично" і подають у місцеві суди для визначення належності цієї власності.

Він підкреслив, що про вирішення цієї проблеми з Україною не йдеться.

"Переговори тривають, але ні до чого конкретного не призводять. Наша позиція є чіткою і послідовною, і відступати ми не вважаємо за необхідне. Українська сторона одного разу пропонувала якісь компроміси, але зараз усе перебуває на тому самому етапі", - сказав Кожин.

Він зазначив, що мова йде про "дуже велику" кількість спірних об'єктів.

Як повідомлялося, голова Росархіву Володимир Козлов заявляє, що немає жодного документу, який би підтвердив концепцію влади України про голод у СРСР у 30-х роках минулого століття як про геноцид українського народу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь