Переключиться на мобильную версию

Азербайджан вдвічі збільшив контингент в Афганістані

Азербайджан направив в Афганістан новий військовий контингент у складі 45 осіб, довівши кількість своїх військовослужбовців в цій країні до 90.

Рішення про збільшення контингенту азербайджанських миротворців в Афганістані було прийнято парламентом Азербайджану на підставі подання глави держави.

Азербайджанський військовий контингент у складі 23 осіб бере участь у миротворчих операціях в Афганістані з 2001 року. У квітні 2007 року склад миротворців було збільшено ще на 22 військовослужбовці, досягши 45 осіб.

Нагадаємо, 20 лютого Голова Пентагону Роберт Гейтс заявляв, що близько 20 країн мають намір збільшити цивільну або військову допомогу підрозділам, які проводять операції в Афганістані.

Зараз операції на території Афганістану проводить багатонаціональний контртерористичний загін НАТО під командуванням представників збройних сил США, а також частини та підрозділи ISAF (Міжнародні сили сприяння безпеці в Афганістані).

Як повідомлялося, про своє рішення направити в регіон роту військовослужбовців нещодавно заявила Грузія.

Крім того, президент США Барак Обама підписав розпорядження про збільшення американського військового контингенту в Афганістані на 17 тисяч осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь