Переключиться на мобильную версию

У Мексиці наркоторговці вбили 20 осіб

На півночі Мексики наркоторговці вбили 20 осіб, більша частина вбивств була здійснена в місті Сьюдад-Хуарес, через яке проходить підпільний канал для відправки наркотиків в США.
Злочинні угрупування ведуть боротьбу через принципове значення міста
Злочинні угрупування ведуть боротьбу через принципове значення міста
liveinternet.ru

Як передає AFP, імовірно, вбивства були вчинені у відповідь на вжиті владою заходи для контролю над конфліктами між наркокартелями в Сьюдад-Хуарес.

Так, ще в березні 2008 року за розпорядженням президента Мексики Феліпе Кальдерона в місто було направлено більше 2 тисяч солдатів і близько 500 агентів спецслужб. У середу, 25 лютого, представники служб безпеки Мексики провели зустріч, на якій було прийнято рішення посилити заходи безпеки в Сьюдад-Хуарес.

Вже за кілька годин після завершення засідання влада виявили тіла кількох людей, убитих наркоторговцями. Повідомляється, що тільки в одному селі муніципалітету Парраль було застрелено четверо чоловіків.

За даними агентства, убиті стали жертвами конфлікту між наркокартелями з Сьюдад-Хуарес і Сіналоа. Злочинні угрупування ведуть боротьбу за сфери впливу через принципове значення міста, що є важливим транспортним вузлом між Мексикою та США.

Влада Мексики виділила на боротьбу з наркокартелями 36 тисяч солдатів, які служать в різних частинах країни. Але, незважаючи на всі зусилля, в 2008 році в ході конфліктів між наркокартелями в Мексиці було скоєно 5300 вбивств.

Нагадаємо, 25 лютого правоохоронні органи США завершили масштабну операцію проти найбільшого мексиканського наркокартеля Сіналоа, в ході якої було зарештовано більше 50 осіб у штатах Каліфорнія та Мінесота. Конфісковано більше 23 тонн наркотичних речовин і близько 60 мільйонів доларів готівкою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь