Переключиться на мобильную версию

Ъ: Обама запропонував Медведєву виступити єдиним фронтом проти ядерної програми Ірану

Президент США Барак Обама в посланні президенту РФ Дмитру Медведєву повідомив, що рішення іранської проблеми повністю ліквідує причину розгортання ПРО в Європі, пише сьогодні газета КоммерсантЪ.
Про програму ПРО можна буде забути
Про програму ПРО можна буде забути
АР

Якщо Москва і Вашингтон виступлять у переговорах з Іраном єдиним фронтом, то про програму ПРО можна буде забути, пише КоммерсантЪ з посиланням на свої джерела.

Відповідь на цю пропозицію у Вашингтоні поки не отримали, і навряд чи яку-небудь ясність з цього приводу принесе майбутня зустріч Гілларі Клінтон і Сергія Лаврова в Женеві, відзначає видання. Основні надії покладаються на майбутні зустрічі Дмитра Медведєва і Барака Обами.

Передбачається, що глава МЗС РФ і Держсекретар США домовляться про конкретну дату зустрічі президентів США і Росії на цьому тижні, а анонсують її 2 квітня під час першої особистої зустрічі Дмитра Медведєва і Барака Обами на саміті "двадцятки" в Лондоні.

Як повідомлялося, після перемоги Обами на президентських виборах, Вашингтон заявив про готовність вступити в прямий діалог з Іраном для вирішення міжнародних і регіональних проблем. Зокрема новий президент США заявляв, що Америка простягне руку дружби Ірану, якщо Тегеран "розтисне свій кулак".

У свою чергу, президент Ірану заявив, що Іран буде вести переговори зі Сполученими Штатами, якщо основою діалогу стане взаємна повага.
Нагадаємо, адміністрація Джорджа Буша планувала розмістити до 2013 року десять ракет-перехоплювачів у Польщі, а також радар в Чехії під приводом захисту від передбачуваної ракетної загрози з боку Ірану. Проти планів США виступає Росія. У Москві неодноразово заявляли, що система ПРО націлена на стримування ядерного ракетного потенціалу Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь