Переключиться на мобильную версию

Чавес розпорядився експропріарувати американську компанію по переробці рису

Президент Венесуели Уго Чавес на засіданні ради міністрів дав у середу, 4 березня, наказ експропріарувати заводи по переробці рису американської компанії Cargill.

Причиною такого рішення Чавес назвав "грубе порушення закону" з виробництва продуктів харчування за регульованими державними цінами.

Президент заявив, що "революційний" уряд зробить все можливе, щоб гарантувати населенню дешеве продовольство високої якості, і розпорядився негайно "почати процес експропріації".

Чавес також зазначив, що готовий експропріарувати всі підприємства групи Polar, яка є найбільшою у країні компанією з виробництва продовольства. Завод цієї компанії по переробці та упаковці рису в понеділок був узятий під "тимчасовий" державний контроль.

На цьому підприємстві випускався білий рис, ціна на який регулюється державою. Зерно оброблялося і поставлялося у магазини як "ароматизований" рис за більш високою ціною. Рішення влади викликало протест з боку власників Polar, які заявили про порушення конституції та венесуельського законодавства.

Чавес вказав на неспроможність протестів голови Polar і порадив йому не йти на конфронтацію з урядом і на порушення законів.

Нагадаємо, 28 лютого Чавес віддав армії наказ взяти під контроль всі підприємства з виробництва рису в країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь