Переключиться на мобильную версию

Індія провела успішні випробування елементів ПРО

У п'ятницю, 6 березня, Індія провела успішні випробування ракети-перехоплювача.
В Індія відбулися успішні випробування ракети-перехоплювача
В Індія відбулися успішні випробування ракети-перехоплювача
lenta.ru
Протиракета Прад'юмна, призначена для знищення балістичних ракет, вразила на висоті 80 кілометрів над Бенгальською затокою навчальну мішень - ракету Дхануш, запущену із корабля, яка змоделювала політ балістичної ракети на останньому етапі, - передає індійське ТБ із посиланням на джерела в Організації оборонних досліджень та розробок.

Це було третє випробування протиракети. Попередній пуск відбувся 6 грудня 2007 року. Мішень була знищена на висоті 30 кілометрів. Ракета Прад'юмна повинна стати основою нового комплексу протиракетної оборони, який планується прийняти на озброєння у 2012-2013 році.

Нагадаємо, 12 листопада 2008 року Індія провела успішний випробувальний запуск балістичної ракети для підводних човнів, здатної нести ядерну боєголовку.

У травні минулого року в Індії пройшли успішні випробування балістичної ракети Притхві класу земля - земля середньої дальності, що може нести ядерну боєголовку. У відповідь Пакистан провів успішні випробування крилатої ракети повітряного базування Раад (Хатф-8) із дальністю польоту 350 км.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь