Переключиться на мобильную версию

Громадянам Грузії почали видавати російські візи

Секція інтересів Росії при посольстві Швейцарії в Грузії почала видавати російські візи громадянам Грузії.
У першу чергу обслуговуються російські громадяни
У першу чергу обслуговуються російські громадяни
p-p.com.ua

 Як повідомлялося, раніше Росія і Грузія звернулися до нейтральної Швейцарії з проханням про посередництво у наданні консульських послуг.

5 березня секція інтересів Грузії при посольстві Швейцарії в Росії та секція інтересів Росії при посольстві Швейцарії в Грузії приступили до роботи.

Вони розташувалися в будинках колишніх посольств у Москві та Тбілісі. У столиці Росії працюють грузинські консульські службовці, а в столиці Грузії - російські, але всі вони наділені імунітетом як швейцарські дипломати.

Видача грузинських віз росіянам почалася одразу після відкриття секції інтересів Грузії (крім того, візи весь час можна було отримати після прибуття в Грузію), але секція російських інтересів почала обслуговувати грузинських громадян тільки у вівторок, 10 березня.

Поки Росія видає тільки навчальні візи, візи важкохворим людям для поїздок на лікування та візи за запрошеннями найближчих родичів. У першу чергу обслуговувалися російські громадяни, що живуть в Грузії.

Нагадаємо, видача віз громадянам обох країн була припинена після того, як Грузія розірвала діпвідносини з Росією після визнання Москвою незалежності Абхазії і Південної Осетії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь