Переключиться на мобильную версию

Посольство США у Судані евакуює частину своїх співробітників

Посольство США у Хартум прийняло рішення про добровільну евакуацію частини своїх співробітників.
"Держдепартамент дозволив виїзд (з країни) допоміжного персоналу та членів сімей співробітників посольств США у Хартум до особливого розпорядження", - передає заяву посольства США агентство AFP.

Громадянам США, що знаходяться у Судані, повідомили, що їм слід продумати план самостійного виїзду з країни у разі загострення обстановки, оскільки можливості посольства сильно обмежені. Саме відомство може в будь-який момент закритися з міркувань безпеки без попереднього оголошення про це.

Подібні дії пов'язані з видачею ордера на арешт президента Судану Міжнародним кримінальним судом, повідомив агентству Reuters представник посольства США.

За його словами, це в певній мірі і дипломатичний крок у відповідь на рішення суданської влади заборонити діяльність міжнародних гуманітарних організацій, що працюють в охопленому громадянською війною Дарфурі.

Нагадаємо, 4 березня вперше в історії Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт діючого президента Судану Омара аль-Башира за звинуваченням у злочинах проти людства. Суданська влада заперечує обвинувачення, заявивши, що у МУС доказів проти аль-Башира немає.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь