Переключиться на мобильную версию

Медведєв: Президент РФ щорічно звітуватиме про свої доходи

Сьогодні, 10 березня, Дмитро Медведєв повідомив, що розроблений проект указу щодо відомостей про доходи, які щорічно повинні подавати усі працівники, які перебувають на державній службі, зокрема президент.
"Раніше таких правил не було. Щорічні звіти президента повинні стимулювати державних службовців до виконання всього антикорупційного законодавства, і особливо на подання відомостей про свої доходи", - заявив Медведєв.

Як повідомляється, комісії з перевірки, сказав президент РФ, повинні працювати не тільки на федеральному рівні. За його словами, "відмови від надання їм інформації, відмови від надання необхідних відомостей повинні призвести до звільнення зі служби".

Крім того, заявив Медведєв, федеральні та регіональні комісії з дотримання вимог до службової поведінки держслужбовців та врегулювання конфліктів інтересів повинні перетворитися на реально чинний орган, куди на вимогу подаватимуть відомості про доходи та майно держслужбовців.

"Наше завдання зробити так, щоб ці комісії стали чинними, щоб до них дослухалися, а в необхідних випадках надавали туди інформацію. Відмови від співпраці із такою комісією та ігнорування вимог законодавства повинні бути, безумовно, підставою до звільнення із державної служби", - сказав президент РФ.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь