Переключиться на мобильную версию

Американське судно стежило у Південно-Китайському морі за підводними човнами

Американське судно Impeccable, яке Китай звинуватив в незаконній діяльності у своїх територіальних водах, стежило за китайськими підводними човнами.
Американське судно Impeccable
Американське судно Impeccable
msc.navy.mil

Про це повідомили в середу Associated Press представники Пентагону, які побажали залишитися неназваними.

За словами співрозмовників агентства, Impeccable бере участь у спостережній операції, яку американські військові проводять у Південно-Китайському морі.

Як зазначає АР, Impeccable формально не є військовим кораблем, це судно укомплектоване цивільним екіпажем і не має озброєння.

Однак нагляд за роботою Impeccable здійснює військово-морське відомство США.

Представники Пентагону також розповіли, що люди, які знаходилися на китайських маломірних судах, що підійшли до Impeccable на небезпечно близьку відстань, намагалися пошкодити локатор американського судна. Щоб відігнати китайські судна на безпечну відстань, додали вони, екіпажу Impeccable довелося застосувати пожежні гідранти.

Окрім того, політика КНР приймає все "більш воєнізований, агресивний" характер. Про це заявив у вівторок на слуханнях в сенаті Конгресу США директор національної розвідки Денніс Блер.

Глава нацрозвідки США повідомив американським законодавцям, що Китай продовжує модернізацію своїх збройних сил. "ВМС, очевидно, будуть розробляти програму будівництва авіаносців. ВПС збільшують дальність польоту бомбардувальників, озброєних крилатими ракетами. Китайські ядерні сили знижують свою вразливість з прийняттям на озброєння мобільних комплексів міжконтинентальних балістичних ракет (БР) і підводних човнів, здатних запускати БР", - сказав Блер.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь