Переключиться на мобильную версию

Грецьке лівацьке угруповання пригрозило новими терактами

Грецьке лівацьке угруповання Революційна боротьба випустило 12 березня прокламацію, в якій бере на себе відповідальність за два напади на банки в Афінах і погрожує організувати нові теракти.

"Ми продовжимо закладати бомби", - говориться у восьмисторінковій прокламації, яку опубліковано в щотижневій афінській газеті Понтики.

Революційна боротьба взяла на себе відповідальність за потужний вибух, що трапився цього тижня біля одного із афінських відділень американського Citibank, а також за спробу проведення теракту в лютому, коли біля іншого відділення Citibank було знешкоджено начинений вибухівкою автомобіль.

Терористи заявляють, що їхня мета - боротьба з політичним та економічним устроєм, які склалися в Греції.

Раніше Революційна боротьба брала на себе відповідальність за обстріл із гранатомета посольства США в січні 2007 року і за три напади на поліцейських, внаслідок яких важкі поранення отримав офіцер.

Нагадаємо, на початку лютого раніше невідоме екстремістське угруповання Революційна фракція (Revolutionary Sect) оголосило грецькій поліції партизанську війну. Через два тижні група під назвою Змова вогнищ пожежі взяла на себе відповідальність за 17 вибухів в Афінах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь