Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: ІРА провезла в Північну Ірландію потужний вибуховий пристрій

Бойовики Істинної Ірландської республіканської армії - радикального крила ІРА - провезли в Північну Ірландію великий вибуховий пристрій.
На кордоні виставлено додаткові перевірочні пункти
На кордоні виставлено додаткові перевірочні пункти
АР

Пристрій провезли машиною через південний кордон, повідомляє Sky News.

Минулої ночі співробітники служб безпеки намагалися виявити бомбу з обох сторін кордону. Інформація про те, що вибуховий пристрій переправлено в Північну Ірландію, надійшла від розвідки. Бомба нагадує за розміром 140-кілограмовий вибуховий пристрій, який було виявлено в лютому, пише в четвер, 12 березня, газета The Guardian.

На кордоні виставлено додаткові перевірочні пункти і направлено додаткових патрулів.

Нагадаємо, 10 березня екстремістське угруповання Продовження ІРА (Continuity IRA) взяло на себе відповідальність за вбивство поліцейського в Північній Ірландії. Як повідомлялося, невідомі в понеділок ввечері, 9 березня, застрелили співробітника північно-ірландської поліції, яка входила до складу патрульної групи.

Атака на поліцейських сталася через два дні після того, як воєнізоване угруповання Справжня Ірландська Республіканська Армія (Real IRA) напало на британську військову базу Массерін в північно-ірландському графстві Антрім, у результаті чого загинуло двоє військовослужбовців.

Вбивства військових та поліцейського стали першими злочинами подібного роду в Ольстері з 1997 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь