Переключиться на мобильную версию

Найбільший аферист у світовій історії визнав свою провину

Творець найбільшої фінансової піраміди в світовій історії Бернард Медофф визнав свою провину.

Це сталося сьогодні, 12 березня, у федеральному суді Манхеттена. Як повідомляє офіс прокурора Південного округу Нью-Йорка Лева Дессіна, який підтримує обвинувачення, Медофф повністю визнав свою провину.

Йому було пред'явлено звинувачення по 11 пунктам, у тому числі в махінаціях з цінними паперами, відмиванні грошей, шахрайстві, брехні. За оцінкою експертів, число постраждалих від афери колишнього фінансиста, який сплачував новим вкладникам гроші попередніх учасників піраміди, може досягти 3 мільйонів людей по всьому світу.

Крім того, Медофф втягнув у аферу такі всесвітньо відомі банки, як BNP Paribas, HSBC, Credit Agricole, Societe Generale, Natixis, Nomura, Royal Bank of Scotland, UniCredit. Прокурор стверджує, що обвинувачений свідомо втягував у свою піраміду фізичних осіб, банки, компанії, громадські та пенсійні фонди, обіцяючи деяким клієнтам до 46% прибутку на рік.

Розмір шахрайської схеми, за даними звинувачення, склав на момент арешту Медоффа в грудні 2008 року 64,8 мільярда доларів.

Нагадаємо, 70-річний Медофф є засновником і колишнім головою фондової біржі Nasdaq. Зараз він перебуває під домашнім арештом під заставою в 10 мільйонів доларів. Як повідомлялося, за створення фінансової піраміди йому загрожує до 150 років в'язниці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь