Переключиться на мобильную версию

Кораблі Чорноморського флоту РФ вразили надводні та повітряні цілі

Ракетну стрільбу по надводних морських та повітряних цілях здійснили екіпажі кораблів Чорноморського флоту (ЧФ) у ході навчань, які проходили із 10 до 13 березня, - повідомили у п'ятницю у штабі ЧФ. "За планами заліково-тактичних навчань, які розпочалис.
Екіпажі кораблів Чорноморського флоту здійснили ракетну стрільбу
Екіпажі кораблів Чорноморського флоту здійснили ракетну стрільбу
last24.info
Було уточнено, що під загальним керівництвом командира з'єднання надводних кораблів ЧФ контр-адмірала Олега Гарамова у морі діяли флагман флоту гвардійський ракетний крейсер Москва, великий протичовновий корабель Керч, сторожові кораблі Добрий та Кмітливий.

"У полігоні бойової підготовки під керівництвом командира з'єднання ракетних катерів капітана 1 рангу Юрія Земського артилерійська стрільба по щиту та запуски зенітних ракет виконали ракетний корабель на повітряній подушці Бора та малий ракетний корабель Міраж", - повідомило джерело.

У районі морського десантного полігону (МДП) Опук великі десантні кораблі Ямал та Азов здійснили артилерійську стрільбу та провели тактико-стройові заняття із особовим складом та технікою бригади морської піхоти ЧФ.

Як повідомлялося, кораблі та підрозділи берегових військ ЧФ приступили до відпрацювання навчально-бойових завдань у рамках тактичних навчань.

До виведення Чорноморського флоту із території України залишилося три тисячі днів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь