Переключиться на мобильную версию

Медведєв: Ставлення МВФ до Росії має бути справедливим

Президент Росії Дмитро Медведєв вважає, що ставлення міжнародних фінансових організацій до країн з найбільш великими економіками, які розвиваються, в тому числі до Росії, повинне бути більш справедливим.
Ставлення МВФ до Росії має бути справедливим
Ставлення МВФ до Росії має бути справедливим
ruskerealie.zcu.cz

Про це Дмитро Медведєв заявив відповідаючи на запитання ведучого Першого каналу Кирила Клейменова. Інтерв’ю з Медведєвим покажуть в неділю в програмі Время.   

"Поточна криза показала, що їх (організацій) діяльність далеко не ідеальна - і Міжнародного валютного фонду, і Світового банку, та інших структур," - підкреслив президент Росії.  

"Отже, цю діяльність потрібно впорядкувати, причому зробити її більш справедливою по відношенню до тих держав, які нещодавно увійшли в розряд найбільш великих економік, що розвиваються", - сказав Медведєв, зазначивши, що має на увазі Росію та інші країни.

Також, за словами глави російської держави, реформа діяльності міжнародних фінансових організацій буде для РФ однією з пріоритетних тем на зустрічі в Лондоні 2 квітня.

"Це заходи, які спрямовані на те, щоб створити сучасну фінансову архітектуру. Причому архітектуру, яка ... спрямована в 21 століття , а не відтворює архітектуру післявоєнного періоду", - сказав Медведєв.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь