Переключиться на мобильную версию

Онука Індіри Ганді звинуватили у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

Онукові Індіри Ганді 29-літньому Варуну Ганді, який балотується від опозиційної Бхаратія джаната партії (БДП) у північноіндійському штаті Утар-Прадеш, загрожує кримінальне переслідування за антимусульманські вислови.
Варуна Ганді звинувачують у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі
Варуна Ганді звинувачують у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі
zeenews.com

Як передає агентство IANS, емоційна мова політика-початківця прозвучала у минулу неділю в окрузі Пілібхіт, який багаторазово ставав ареною для кривавих зіткнень між мусульманами та індусами.

"Усі індуси повинні залишитися з одного боку, а решту треба надіслати до Пакистану. Ця рука із лотоса (емблема БДП) після виборів переріже їм глотку. У них такі імена: Карімула, Мазурула. Зустрінеш такого вночі - злякаєшся", - цитують Варуна Ганді індійські телеканали.

Водночас сам політик заявив, що запис є підробкою та пообіцяв розповісти більше пізніше.

Виступ Варуна, який є єдиним сином Санджая (молодшого сина Індіри Ганді) та його дружини Манеки, засудили усі політичні партії, зокрема Індійський національний конгрес. Представники БДП у вівторок дистанціювалися від висловлювань Варуна і заявили про неприйнятність такого роду агітації.

Варуну загрожує звинувачення у порушення двох статей кримінального кодексу та однієї статті Закону про народних обранців. Його звинувачують у розпалюванні ненависті між різними групами на ґрунті релігії, раси, місця народження, проживання, мови і розпалювання міжкласової ворожнечі у передвиборний період".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь