Переключиться на мобильную версию

НГ: Будда, сало і горілка

Скажу без перебільшення, газета «Голос України» - це джерело найнадійнішої, об'єктивної та збалансованої інформації. Жодному іншому ЗМІ я так не довіряю - ну хіба що російському телебаченню, пише журналіст Независимой газеты.
Будда
Будда
geocities.com

А все тому, що "Голос України" - це не яка-небудь брехливо-наклепницька квазі опозиційна псевдогазетка з "жовтим" ухилом і "блакитним" лобі, а офіційний орган Верховної Ради! Ось на днях я прочитав у "Голосі України" статтю Валерія Бебіка. Зізнаюся, ім'я цього видатного вченого було мені невідомо, але тепер, мені здається, навіть в найвіддаленіших тибетських селах і монгольських поселеннях, джунглях Бірми, курортах Таїланду і нетрях Японії - одним словом, усюди, куди докотилася колісниця вчення Будди, ім'я пана Бебіка стало відомим. Адже не кожному вдається здійснити таке відкриття.

Між тим пан Бебік - людина заслужена: доктор політичних наук, професор, проректор університету "Україна", голова правління Всеукраїнської асоціації політичних наук (а тепер, я думаю, наукові регалії посиплються на нього як з рогу достатку). Так ось, цей компетентний дослідник довів українські корені великого Будди. Ось! Недаремно таке шановне видання приділило цьому відкриттю цілу смугу! Скільки років я всім марно доводив, що насправді все не так як є. І ось, мої найсміливіші припущення отримали наукове підтвердження. Виявляється, Будда належав до скіфо-аріїв з роду таких собі будінів. А ті, у свою чергу, жили на території нинішньої Сумської та Чернігівської областей. Я, скільки себе пам'ятаю, голову ламав, у що ж одягнений пан Будда на численних культових статуях і зображеннях, які так часто  зустрічаються на неосяжних просторах його історичної батьківщини - Сумщини та Чернігівщини. Так це ж шаровари! Але як же бути з горілкою і салом? Чи не забороняв Будда вживання в їжу тварин та алкоголю? Чи не було духовну спадщину пана Будди сфальсифіковано відсталими доісторичними москалями - цими патологічними вегетаріанцями і прихильниками тверезого способу життя, клички яких пан Бебік, я думаю, встановить поіменно? Вам потрібні аргументи? Будь-ласка. Подивіться на будь-яке зображення Будди: чи схожий він на людину, виснажену рисовою дієтою? На мій погляд, він схожий на типового хохла - гоголівського пана Пацюка з "Ночі перед Різдвом", який "не дивлячись на невеликий зріст, був досить широченьким", ну не як борець сумо, звичайно, хоча ... Очевидно ж, що батьківщиною боротьби сумо є Сумщина, так що ж дивного в тому, що її великий син захоплювався давнім українським єдиноборством? А борець сумо, який не вживає сало, це, вибачте, оксюморон або навіть, не побоюся цього слова, нонсенс. Що стосується горілки, то тут не може бути двох думок! Хіба не дивно, що Будда на всіх зображеннях нерухомо сидить в одній і тій же позі? І я як вип'ю горілки,  відразу впадаю у відключку і смакую нірвану ну зовсім нерухомо. Їй-богу! А пробудившись, осягаю мудрість Будди, який сказав, що життя - це страждання, а нірвана - це блаженство.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь