Переключиться на мобильную версию

Російські депутати мають намір заборонити підліткам відвідувати пивні

Профільний комітет російської Держдуми схвалив поправки в законопроект, згідно із яким молодим людям у віці до 18 років забороняється перебувати в пивних ресторанах і барах та інших місцях, які призначено виключно для реалізації алкогольної продукції.
Підліткам заборонять перебувати в пивних ресторанах і барах
Підліткам заборонять перебувати в пивних ресторанах і барах
Новинар

Також передбачено заборону на відвідування магазинів із товарами сексуального характеру, а також перебування в певних громадських місцях у нічний час без супроводу дорослих. Усі ці нововведення можуть внести до закону Про основні гарантії прав дитини в Російській Федерації.

Документ також надає можливість суб'єктам РФ з урахуванням місцевих традицій і особливостей встановлювати своїми законами заходи щодо недопущення негативного впливу на здоров'я та розвиток дітей.

Зазначимо, у редакції законопроекту, яку прийнято в першому читанні 28 січня, нововведення стосувалися дітей, що не досягли 14 років. У тексті проекту закону до другого читання цей вік збільшено до 18 років, однак передбачається можливість суб'єктам РФ своїми законами знижувати вікову планку, але не більше ніж на два роки.

Крім того, депутати з дамського комітету з питань сім'ї, жінок і дітей внесли поправку, якою визначається проміжок часу, який вважається нічним - із 22 години до 6 години ранку за місцевим часом.

Очікується, що в другому читанні президентський законопроект розглянуть 25 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь