Переключиться на мобильную версию

Перший російський мільйонер "вийшов з лісу", щоб врятувати світ від ядерної війни

Перший російський мільйонер Герман Стерлігов, який у свій час пішов з бізнесу, повертається, щоб "врятувати світ від ядерної війни".
Герман Стерлігов рятуватиме світ від ядерної війни
Герман Стерлігов рятуватиме світ від ядерної війни
nemcd.com

Сьогодні, 18 березня, він зібрав прес-конференцію в Єкатеринбурзі і спробував пояснити своє повернення. "Я вирішив повернутися, тому що боюся, що мої діти отримають дозу радіації, буквально, не жартома і без перебільшень. Тому, що неминучий наслідок кризи, якщо ось так піде в світі, це ядерні війни. Тому що зброя відплати буде використовуватися для того, щоб відвернути увагу населення країн від побутових проблем ... І деякі очманілі уряди можуть це використати ", - заявив Стерлігов.

За його словами, в Єкатеринбурзі відкриють офіс створеного ним російського антикризового розрахунково-товарного центру. Гроші на його створення - близько 15 мільйонів євро - за словами самого Стерлігова, у нього "були закопані під дубом".

"У мене п'ятеро дітей, тому я вийшов з лісу для того, щоб створити ті механізми, які можна запропонувати тим, у кого є влада в руках, щоб їх застосовувати", - сформулював свою ідею бізнесмен.

Зазначимо, у 1990 році Герман Стерлігов організував першу в Росії товарно-сировинну біржу Аліса і став першим у країні мільйонером. У 1996 році він зайнявся політикою, у 1998 році очолив правління руху Слово и дело (Русский дом).

У 2002 році балотувався на пост губернатора Красноярського краю з гаслом, яке апелювало до ще одного його бізнесу - похоронного - "Ви ввійдете у наші гробики без дієт і аеробіки". Він також намагався стати мером Москви та президентом Росії.

У 2004 році підприємець залишив свій бізнес і разом із сім'єю виїхав з Москви. З того часу він жив у Підмосков'ї, на ділянці в 37 гектарів, які йому виділило керівництво Московської області. Стерлігов займався сільським господарством і тваринництвом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь