Переключиться на мобильную версию

У Києві презентували книгу з інавгураційними промовами президентів США

Посольство США в Україні та міжнародна благодійна організація Гуманітарний фонд Єдиний світ презентували в Києві книгу інавгураційних промові президентів США.
Тейлор наголошує на пізнавальній цінності книги
Тейлор наголошує на пізнавальній цінності книги
img.rosbalt.ru

Презентація за участю посла США Вільяма Тейлора, голови правління Єдиного світу Едуарда Прутніка, а також багатьох українських політиків, дипломатів і політологів пройшла в готелі Нyatt в середу в Києві. 

Під час презентації книги Тейлор підкреслив, що цей збірник включає спічі всіх президентів США під час інавгурації, включаючи тих, прізвища яких багато людей навіть не знають. 

Тейлор зазначив, що ця книга дуже цікава і для українців. 

Він зазначив, що незалежна 19-річна українська держава - це молода країна, тому вона може взяти багато корисного з досвіду розвитку демократії США. 

До збірки увійшли всі спічі раніше обраних американських президентів, тому читачі можуть у хронологічному порядку простежити і порівняти інавгураційні промові. 

Збірник видано накладом 5 тис. примірників українською та російською мовами. 

Між тим, в Японії протягом двох місяців книжкові магазини продали понад 400 тисяч примірників англомовної збірки Промови Барака Обама. Як зазначають видавці, промови президентів і кандидатів у президенти є чудовим матеріалом для вивчення англійської мови. Для подібних звернень характерні чіткі, ясні думки і простий, зрозумілий стиль викладу.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь