Переключиться на мобильную версию

Буш опублікує мемуари, де розповість про себе як про людину і президента США

Екс-президент США Джордж Буш-молодший напише книгу мемуарів про найбільш важливі рішення, які прийнято за час його президентства.

Про це повідомило Reuters 18 березня.

Приблизно книга називатиметься Точки прийняття рішень (Decision Points) і вийде в 2010 році у видавництві Crown Publishing Group.

Це ж видавництво займається публікацією мемуарів Кондолізи Райс, яка при Буші займала посаду держсекретаря США, і книг Барака Обами.

У книзі планується розповісти про обставини прийняття найбільш складних і найбільш відповідальних рішень, таких як відправка військ в Афганістан та Ірак, а також дії президента під час терактів 11 вересня, урагану Катріна та в інших критичних ситуаціях.

Також Буш пообіцяв включити до книги і розповідь про кілька важливих особистих рішень, в тому числі про те, як він вирішив кинути пити, як знайшов віру в Бога і як вирішив стати президентом. Буш також напише про свої взаємини з членами своєї родини, в тому числі з батьком, а також колишнім президентом США Джорджем Бушем-старшим.

Зокрема, книга розповість про 12 найскрутніших рішень.

Крім того, фінансові умови угоди між Бушем і видавництвом не розголошуються. Водночас, видавці сумніваються в тому, що вона відповідатиме гонорару у 15 млн доларів, які отримав попередник Буша на президентському посту - Білл Клінтон - за свою книгу Моє життя.

Нагадаємо, раніше про намір написати мемуари вже повідомила колишня перша леді США Лора Буш. Дружина екс-президента розповість про незвичайних людей, котрих вона зустріла, в першу чергу, за вісім років, які вона провела в Білому домі. Очікується, що книга також вийде в 2010 році.

Крім того, після відходу з посади державного секретаря США Кондоліза Райс також напише книгу, в якій розповість про зовнішню політику, про період, який був після терактів 11 вересня 2001 року, а також про своїх батьків, які були незвичайними людьми, які присвятили себе педагогіці та розвитку освіти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь