Переключиться на мобильную версию

Міноборони РФ перелічить бойові втрати СРСР у Великій Вітчизняній війні

Міноборони Росії планує створити міжвідомчу комісію, яка перелічить бойові втрати, яких зазнав Радянський Союз у Великій Вітчизняній війні.
РФ перелічить бойові втрати СРСР у ВВВ
РФ перелічить бойові втрати СРСР у ВВВ
photosuzdal.ru

Це пов'язано з великою кількістю недостовірних даних про втрати СРСР у ході війни, повідомив у четвер, 19 березня, начальник управління Міноборони із увічнення пам'яті загиблих при захисті Батьківщини генерал-майор Олександр Кирилін.

За словами генерала, методика підрахунку враховуватиме всі цифри: скільки осіб відправлено із військкоматів, скільки повернулися, з урахуванням тих, хто потрапив у полон, дезертирував і так далі.

"Авторитетна комісія пропрацює це питання, а після завершення роботи ми ті цифри, які комісія підрахує, опублікуємо шляхом державного нормативного акта, або постановою уряду або указом президента РФ", - зазначив Кирилін.

При цьому комісія не заперечуватиме названу цифру демографічних втрат СРСР за час війни - приблизно 26,6 мільйона осіб, а займеться підрахунком втрат Збройних сил, оскільки існують розбіжності в даних, які представлено різними істориками.

При цьому Кирилін заявив, що підсумкова цифра, очевидно, не буде сильно розходитися з тією, яку свого часу було представлено комісією Генштабу Михайла Горбачова: приблизно 8,8-8,9 мільйона осіб, включаючи 2,5 мільйона військовополонених. За його словами, вермахт втратив близько 5,2 мільйона осіб, не рахуючи союзників Німеччини.

Нагадаємо, наприкінці лютого голова МНС Росії, співголова Вищої ради партії Єдина Росія Сергій Шойгу запропонував ввести кримінальну відповідальність за заперечення перемоги СРСР у Великій Вітчизняній війні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь