Переключиться на мобильную версию

Вибори у Македонії пройшли на високому рівні – спостерігачі

Спостерігачі від ОБСЄ заявили, що президентські і муніципальні вибори у Македонії, які відбулися 22 березня, відповідали міжнародним стандартам і пройшли у межах демократичних процедур.
Вибори у Македонії пройшли на високому рівні
Вибори у Македонії пройшли на високому рівні
rus.newsru.ua

"Вибори, окрім кількох запитань, що створюють занепокоєність, стали важливим кроком вперед. Ми уважно спостерігатимемо за прогресом і в другому турі", - заявив на прес-конференції у Скопьї глава наглядової місії ОБСЄ Пітер Айхер.

Спостерігачі наголосили на  хорошій підготовці до виборів і відсутності актів насильства, якими були заплямовані парламентські вибори 1 червня 2008 року. За словами експертів, день голосування проходив мирно, а вибірковий процес був у цілому добре організований. Були зафіксовані лише незначні порушення процедурного характеру.

Зазначимо, за виборами стежило 6,9 тисяч місцевих спостерігачів і ще 524 іноземних фахівця, більшість з яких представляли ОБСЄ.

У першому колі, після обробки 95% бюлетенів перемогу отримав кандидат від правлячої коаліції Георгій Іванов, який набрав 35% голосів. У другому колі виборів 5 квітня він змагатиметься з представником опозиційного Соціал-демократичного союзу Любомиром Фрчкоським, за якого проголосувало 20% виборців. Ще п’ять кандидатів набрали менше 15% голосів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь