Переключиться на мобильную версию

В ірландських галереях з'явилися картини з голим прем'єр-міністром країни

У двох галереях Ірландії загадковим чином з'явилися картини з голим прем'єр-міністром країни Брайаном Коуеном.
Ірландська поліція сподівається розшукати автора картин
Ірландська поліція сподівається розшукати автора картин
АР

Як повідомляє ВВС, зображення Коуена, який тримає в руках свою спідню білизну, з'явилося в Королівській ірландській академії.

Інша картина, на якій прем'єр-міністра зображено в туалеті, опинилася в ірландській Національній галереї.

Поки невідомо, з якою метою невідомі розмістили картини в галереях. У даний момент ірландська поліція сподівається розшукати автора картин і дізнатися, чи були його твори навіяні натхненням або ж розміщено на загальний огляд в якості політичної диверсії.

Співробітникам Національної галереї, як повідомляється, заздалегідь нічого не було відомо про розміщення незвичайного зображення прем'єра. Після виявлення картини поліція протягом 20 хвилин забрала зображення.

"Дозволу на демонстрацію картини не було, ірландська поліція веде розслідування", - повідомили в галереї. У Королівській ірландській академії, де також було виставлено зображення Коуена, відмовилися коментувати інцидент.

Повідомляється, що одна із відвідувачок галереї, яка встигла оглянути картину, заявила про намір купити зображення ірландського прем'єра.

Нагадаємо, у 2006 році британського мистецтвознавця Метью Каллерна Боуна, відомого колекціонера і власника галереї в Лондоні (Mattew Bown Gallery), було знято з рейсу в московському аеропорту Шереметьєво-2 після того, як співробітники російської митниці виявили в його багажі 7 примірників робіт групи художників Сині Носи із серії Маски Шоу (політичні танці). На картинах було зображено голих президентів Путіна та Буша, і терориста номер один бін Ладена.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь