Переключиться на мобильную версию

Гризлов: Росія може завершити контртерористичну операцію в Чечні

У Національний антитерористичний комітет РФ надійшла пропозиція про завершення контртерористичної операції в Чечні.
Контртерористична операція в Чечні почалася 1999 року
Контртерористична операція в Чечні почалася 1999 року
bashvest.ru

Про це повідомив у четвер, 26 березня, спікер Держдуми Борис Гризлов. За його словами, нинішня ситуація в республіці дає підстави підтримати пропозицію чеченського керівництва.

Днем раніше президент Чечні Рамзан Кадиров заявив, що режим КТО, який тривав більше дев'яти років, може бути відмінений на території Чечні вже 30-31 березня. У Кремлі підтверджують, що це питання проробляється, але говорити про конкретні терміни вважають передчасним.

Контртерористична операція в Чечні почалася 1999 року. Зараз там дислокується на постійній основі 46-а бригада внутрішніх військ МВС Росії.

Режим КТО передбачає ряд обмежень, які діють на території регіону, де проводяться операції, і пов'язані з певним порядком огляду громадян, контролем за їх пересуванням, функціонуванням об'єктів інфраструктури (аеропортів) і таке інше.

Як повідомило джерело в російських силових структурах, у разі офіційного завершення операції з Чеченської республіки можуть піти більш 20 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС РФ.

Нагадаємо, на початку березня ФСБ повідомила, що російські спецслужби знищили в 2008 році в регіонах Південного федерального округу 243 бойовики, в тому числі 23 бандглаварі.

За даними МВС Росії, на території Чеченської республіки і Дагестану діють члени міжнародної терористичної організації Аль-Каїда.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь