Переключиться на мобильную версию

Обама погодився відправити до Афганістану чотири тисячі військових інструкторів

Президент США Барак Обама вирішив додатково направити до Афганістану чотири тисячі військових інструкторів для підготовки афганської армії і сил безпеки.
Очікується, що сам Обама оголосить про це в п'ятницю
Очікується, що сам Обама оголосить про це в п'ятницю
tayga.info

Цю інформацію підтвердив у четвер, 26 березня, сенатор Карл Левін після брифінгу на Капітолійському пагорбі, в ході якого провідних законодавців познайомили з черговими планами Білого дому.

За словами Левіна, група відправиться до Афганістану у червні, і стане доповненням до 38-тисячного американського контингенту, який вже знаходиться в цій країні, і 17-тисячного підкріплення, про відправку якого було оголошено раніше.

Очікується, що сам Обама оголосить про це в п'ятницю, 27 березня, коли буде представляти свою нову афганську стратегію.

Стало відомо, що Обама вже зв'язався по телефону з афганським президентом Хамідом Карзаєм та поінформував його про основні положення нової стратегії. Як зазначають експерти, її ключовими моментами, ймовірно, стануть акцент на підготовці афганської армії і сил безпеки до більш самостійної ролі, і зав’язування американської політики по відношенню до Афганістану і Пакистану в одне ціле.

Як повідомили на умовах анонімності чиновники адміністрації, витрати США на операцію в Афганістані, в даний час складають 2 млрд. доларів на місяць, і можуть зрости на 60%.

Нагадаємо, 23 березня Барак Обама заявив, що США повинні виробити стратегію виходу з Афганістану, незважаючи на плани Вашингтона направити в країну додаткові війська для боротьби з талібами.

Раніше, 10 березня, віце-президент США Джозеф Байден заявив, що європейці й американці втомилися від війни в Афганістані, але боротьбу з тероризмом буде продовжено.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь