Переключиться на мобильную версию

Влада Грузії найняла американських піарників для поліпшення іміджу в США

Грузинська влада найняла нову PR-компанію для більш ефективного лобіювання своїх інтересів у США.
Паралельно на грузинське уряд продовжує працювати вашингтонська PR-компанія
Паралельно на грузинське уряд продовжує працювати вашингтонська PR-компанія
gazeta.ru

Представники офіційного Тбілісі підписали шестимісячний контракт з компанією Public Strategies, повідомила газета The Hill, що спеціалізується на висвітленні роботи американського Конгресу.

По ньому американські фахівці зобов'язуються працювати над зміцненням "репутації уряду Республіки Грузія". Сума контракту оцінюється в 300 тисяч доларів, передає ІТАР-ТАРС.

Крім того, грузинська влада найняла ще двох вашингтонських консультантів - Грегорі Маньятіса і Деніела Кеніна, які вважаються експертами в галузі зв'язків з громадськістю. Останній, за даними Hill, упродовж декількох років був радником президента Саакашвілі. З обома підписано 11-місячний контракт на суму 470 тисяч доларів.

Як повідомив газеті Грегорі Маньятіс, згідно з підписаним контрактом, він і його партнер зобов'язуються консультувати грузинський уряд із питань "взаємовідносин республіки з іншими країнами, конкретно з США".

Факт залучення грузинської стороною додаткового числа лобістів та іміджмейкерів газеті Hill підтвердило посольство Грузії в США.

Паралельно на грузинське уряд продовжує працювати вашингтонська PR-компанія Glover Park Group, залучена в серпні 2008 року після вторгнення Грузії в Південну Осетію. За свої послуги вона до теперішнього часу отримала 320 тисяч доларів.

Нагадаємо, у серпні минулого року влада Білорусі уклала контракт із відомим британським піарником Тімоті Белло для поліпшення іміджу країни у світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь