Переключиться на мобильную версию

Обама запросив 16 країн на саміт з енергетики та клімату

Президент США Барак Обама запросив лідерів 16 країн взяти участь у саміті наприкінці квітня у Вашингтоні, який присвячений проблемам зміни клімату.
Обама запросив 16 країн на саміт з енергетики та клімату
Обама запросив 16 країн на саміт з енергетики та клімату
pictures.reuters.com

Ця подія має стати першою серед низки подібних зустрічей, які Білий дім анонсував як Фoрум провідних економік світу з питань енергетики та зміни клімату.  

Для участі у форумі будуть запрошені представники провідних держав. Крім США, це Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Японія, Південна Корея, Мексика, Росія, ПАР та Великобританія.  

"Форум найбільших економік стане інструментом щирого діалогу між ключовими розвиненими країнами та країнами, що розвиваються, допоможе забезпечити політичне керівництво, необхідне для успішних результатів переговорів ООН з проблем зміни клімату, які пройдуть в грудні в Копенгагені, і просунути вперед процес реалізації конкретних ініціатив та спільних проектів, спрямованих на постачання чистої енергії за рахунок скорочення викидів шкідливих речовин ", - йдеться в повідомленні Білого дому.

Як повідомляється, головною темою форуму стане розробка проектів, спрямованих на збільшення виробництва енергії з поновлюваних джерел при одночасному подальшому скороченні викидів газів, які викликають парниковий ефект, говориться в заяві Білого дому.

Саміт пройде 27-28 квітня і стане підготовчим етапом. Основна зустріч лідерів найбільших країн світу, присвячена питанням зміни клімату, відбудеться в Італії у липні.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь