Переключиться на мобильную версию

The Financial Times: Зарплата Медведєва вчетверо поступається платні Обами

За даними британської ділової газети The Financial Times, президент США Барак Обама заробляє в рік 292 тис. євро, тоді як президент Росії Дмитро Медведєв всього 67 тис. євро.
Видання підрахувало зарплати світових лідерів
Видання підрахувало зарплати світових лідерів
ogoniok.com

Видання підрахувало зарплати світових лідерів і зазначило, що в Європі більше за всіх отримує прем'єр-міністр Ірландії Брайан Коуен, який заробляє 257 тис. євро. На другому місці президент Франції Ніколя Саркозі - 240 тис.

Слідом йдуть канцлер ФРН Ангела Меркель (228 тис.) і британський прем'єр Гордон Браун, який одержує 199 тис. євро. Всього півтора роки тому Браун був найбільш високооплачуваним лідером у Європі. Однак у 2008 році вдвічі збільшилася зарплата Саркозі, а курс фунта стосовно євро впав - все це не сприяло збагаченню британського прем'єра.

Нагадаємо, президент Афганістану Хамід Карзай, заповнюючи податкову декларацію, заявив, що його місячна зарплата не перевищує 500 доларів США, і ніяких інших доходів у голови держави немає.

А президент Болівії Ево Моралес ще в 2006 році видав постанову про скорочення власної зарплати більш ніж вдвічі, що становить трохи більше 1800 доларів у місяць.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь